שרותים

ייצוג רוכש / מוכר דירה יד שנייה ייצוג רוכש / מוכר דירה יד שנייה
עסקה של רכישת דירה הינה לרוב העסקה הגדולה ביותר שמבצעה האדם בחייו, בעסקה כזו חייבים ליווי של עורך דין המתמחה בתחום הנדל"ן והמקרקעין, עורך דין אשר צבר ניסיון רב בתחום, עורך דין עם היד על הדופק, אשר מתעדכן באופן מתמיד בשינויי החוק, עדכוני הפסיקה ועדכוני ברפורמות במיסוי המקרקעין, עורך דין עם יחס אישי ללקוח וזמינות מרבית.
עורך דין לרכישת דירה יד שניה
ייצוג רוכשים ברכישת דירה חדשה מקבלן ייצוג רוכשים ברכישת דירה חדשה מקבלן
משרדינו מייצג רוכשים וקבוצות רוכשים דירות חדשות בכל הפרויקטים החדשים בחדרה והסביבה, בינהם פרוייקט וילה וי בשכונת הפארק בחדרה, מרום הפארק, פינוי בינוי, אמירי גן – בשכונת הפארק בחדרה, פרוייקט שרונים, אולגה על הים פרוייקט טופ 10, פרוייקט פרנק, SEA&PARK AQUA בשכונת עין הים, גבעת אולגה, חדרה, יובלים – פרדס חנה ועוד...
ייצוג רוכשים ברכישת דירה חדשה מקבלן
ייצוג ברכישה של מגרש או קרקע לבניה ייצוג ברכישה של מגרש או קרקע לבניה
עורך דין המייצג רוכש קרקע לבנייה, חייב להיות בעל ניסיון ומומחיות מיוחדת לבחינת הזכויות של מוכר המגרש, הקרקע לבנייה, האם מדובר בקרקע בבעלות פרטית או שמה מדובר בחכירה מהמנהל ומה הוא ההסכם עם המנהל, תשלומי היוון, לבדוק האם קיימות במגרש, בקרקע זכויות צד ג' כגון זיקות הנאה והמעבר ככל שקיימות בקרקע, לבדוק את גבולות המגרש והאם בוצעו הפקעות ומהן זכויות הבנייה במגרש והאם ניתנות למימוש
ייצוג ברכישה של מגרש או קרקע לבניה
צוואה וירושה על פי דין צוואה וירושה על פי דין
על פי חוק הירושה, תשכ"ה-1965, ירושה הינה העברת רכושו של הנפטר ליורש על פי דין. במקרים בהם המוריש לא הותיר אחריו צוואה, חוק הירושה, מגדיר את סדר היורשים על פי דין, מבין קרוביו של המוריש.
עורך דין לעריכת צוואה
שירותי נוטריון ויפויי כוח נוטריוני בחדרה שירותי נוטריון ויפויי כוח נוטריוני בחדרה
שירותי הנוטריון משלימים את שרותי עורכי הדין העוסקים בנדל"ן ומקרקעין, שרותים כמו יפויי כוח נוטריוני עליו נדרש לחתום רוכש דירה חדשה מקבלן ע"י החברה הקבלנית לרישום זכויות הדירה בטאבו, ייפוי כוח נוטריוני נדרש גם על ידי הבנק בעת נטילת משכנתה לרכישת הדירה.
שירותי נוטריון בחדרה
צרו קשר לפרטים נוספים